Tree

Kurumsal

İbrahim KÜÇÜKOĞLU tarafından 1985 yılında temelleri atılan Küçükoğlu Holding, Otomotiv sektörünün dünya devi markalarına orijinal yedek parça üretme hedefi ile yola çıkmıştır.

En son teknolojileri bünyesinde barındıran yatırımları, sürdürülebilir büyümesi ve sürekli gelişimi ilke edinen nitelikli kadrosu ile bugün İstanbul, Sakarya, Bursa, Kocaeli ve Koper / Slovenya’ da bulunan lokasyonlarında binlerce kişiye sağladığı istihdam ile otomotiv sektörünün dev markalarına hizmet verirken, inşaat ve sigorta sektörlerinde de faaliyetlerini sürdürmektedir.

Arrow

KURUCU

İbrahim KÜÇÜKOĞLU

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam vitae mauris turpis. Sed aliquam molestie nulla in dapibus. Praesent et tincidunt leo. Quisque aliquet cursus tortor vel facilisis. Ut neque libero, lacinia in pulvinar a, condimentum quis ante. Morbi eget diam eget mi lacinia venenatis. Duis id lacus nec lectus rhoncus laoreet. Mauris venenatis porttitor ante, at volutpat diam cursus in. Phasellus vitae velit varius, efficitur nunc non, mattis eros. Cras gravida ultricies nisl at ullamcorper. Morbi euismod nisi sit amet ornare euismod. Cras lacus turpis, bibendum a lorem eu, maximus efficitur nisi. Curabitur condimentum condimentum ipsum at scelerisque. Aliquam id tempor tellus. Donec quis nisi nunc. Aliquam vitae tellus in metus convallis finibus.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam a pellentesque lacus, eget tristique nulla. Vestibulum scelerisque nisl at euismod scelerisque. In vulputate elementum lacus eu suscipit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Sed porttitor ultricies turpis, non ullamcorper ipsum dictum eu. Sed sit amet ultrices nisl. Proin consectetur, dui sed fermentum pulvinar, neque metus mattis eros, ultrices posuere velit lorem eget lectus. Praesent finibus, elit a euismod sagittis, quam mauris elementum arcu, quis volutpat ligula nibh eu nibh. Vestibulum sapien lacus, cursus quis blandit non, facilisis nec lacus. Fusce tellus nisl, egestas ut nibh vitae, pellentesque pretium mauris. Integer lacinia lacus eu odio vehicula scelerisque. Duis gravida metus purus, a accumsan tortor sagittis sed.

Donec id massa ligula. Aenean ac hendrerit orci. Curabitur viverra laoreet ligula ut bibendum. Curabitur fermentum est nisi. Proin tristique, enim sodales suscipit rutrum, sapien felis feugiat massa, et ornare massa nunc non justo. Integer nisl tellus, suscipit quis quam eget, pharetra porttitor libero. Donec ante purus, vulputate sed neque quis, congue luctus libero. Curabitur vel ultricies ex. Integer at quam libero. Duis efficitur ligula risus, vel elementum mauris pharetra ut. Nam vehicula non tellus non dignissim.
Vizyon:
Faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde sınırsız gelişimi ilke edinen, lider, güvenilir ve saygın bir dünya şirketi olmaktır.

Misyon :
Ürün ve hizmetlerinde kaliteden ödün vermeden, toplumun, çevrenin ve tüm paydaşların beklentilerini en iyi şekilde karşılayan, sürdürülebilir büyümesi ile çalışanlarına değer katan bir grup olmaktır.
KÜÇÜKOĞLU HOLDİNG KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİ BİLGİLENDİRME METNİ

KÜÇÜKOĞLU HOLDİNG olarak kişisel verilerinizin güvenliği hususunun önemini bilmekte ve gizliliğin korunması konusunda azami özen göstermekteyiz.

Kişisel verileriniz, Şirketimiz tarafından sağlanan hizmet ve Şirketimizin ticari faaliyetlerine bağlı olarak; doğrudan ya da dolaylı yöntemlerle, Şirketimiz birimleri ve ofisler, Topluluk Şirketleri, internet sitesi, sosyal medya mecraları, mobil uygulamalar ve benzeri vasıtalarla sözlü, yazılı ya da elektronik olarak toplanabilecektir. Şirketimiz ve Topluluk Şirketlerimizin sunduğu ürün ve hizmetlerden yararlandığınız müddetçe oluşturularak ve güncellenerek kişisel verileriniz işlenebilecektir.

Şirketimiz ile ticari iş ve işlemlerin kurulması, yürütülebilmesi ve geliştirilebilmesi amaçlarıyla 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında paylaştığınız bilgileriniz Şirketimizde kayıt altına alınacak ve söz konusu işlemlerinizin yürütülmesi için gerektiğinde bize yardımcı olan üçüncü taraf bilgi işlemcilere, finansal kurumlara ya da diğer üçüncü taraf hizmet tedarikçilerine aktarılabilecektir.
Şirketimizde kayıt altına alınan bilgileriniz 6698 Sayılı Kanun hükümleri doğrultusunda gerekli ve makul tüm önlemlerle korunacaktır. İşbu web sitesinde veya başka biçimde tarafımıza bilgi verdiğinizde bilgilerinizin yukarıda belirtilen amaçlarla işlenmesine ve aktarılmasına açık biçimde onay vermiş olursunuz.
Kişisel bilgilerin işlenmesi bakımından veri sorumlusu KÜÇÜKOĞLU HOLDİNG olup; aşağıdaki konularda ayrıntılı bilgi ve taleplerinizi kimliğinizi tespit edici gerekli bilgiler ile KVK Kanunu’nun 11. maddesinde belirtilen haklardan kullanmayı talep ettiğiniz hakkınıza yönelik açıklamalarınızı içeren talebinizi; http://kvkk.toksanotomotiv.com adresindeki formu doldurarak, formun imzalı bir nüshasını Nosab Erguvan Cd. No : 18 16140 Nilüfer / Bursa TÜRKİYE adresine bizzat elden iletebilir, noter kanalıyla veya KVK Kanunu’nda belirtilen diğer yöntemler ile gönderebilir veya ilgili formu kvkk@kucukogluholding.com adresine güvenli elektronik imzalı olarak iletebilirsiniz.
- Kişisel nitelikteki bilgilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme,
- Bilgilerinizin hangi amaçlarla işlendiğini ve bilgilerinizin o amaçlar doğrultusunda kullanıp kullanılmadığını öğrenme,
- Yurt içinde veya yurt dışında kişisel bilgilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
- Kişisel bilgilerinizin eksik veya yanlış işlendiğini düşünüyorsanız bunların düzeltilmesini isteme,
- Kişisel bilgilerinizin işlenme amaçlarının artık ortadan kalkmış olduğunu düşünüyorsanız söz konusu bilgilerin silinmesini ya da yok edilmesini talep etme,
- Kişisel nitelikteki bilgilerinizin otomatik araçlarla işlenmesinin sizin için doğurduğu olumsuz sonuçlar varsa bunlara itiraz etme,
- Bilgilerinizin yasal olmayan yollarla işlendiğini düşünüyorsanız bunun sonucu olarak maruz kaldığınız zarar ziyanın tazmin edilmesini talep etme.

Saygılarımızla.

Değerlerimiz ;
• Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlarız.
• Tüm paydaşlarımız ile şeffaf ve adil ilişkiler yürütürüz.
• Etik Değerler ve yasalar iş yapış şeklimizi belirler.
• Tüm çalışanlarımıza değer katar ve onların sürekli gelişimlerine katkı sağlarız.
• Sosyal Sorumluluk Projelerini özenle seçer, topluma ve çevreye gereken özeni gösteririz.

Oğuzhan KÜÇÜKOĞLU

Yönetim Kurulu Başkanı

Neslihan DEMİRTAŞ

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Tolga TÜRKASLAN

Kıdemli Sanayi Grup Başkanı

Yahya ERÇETİN

Perakende Başkanı & Holding Genel Sekreteri

Oğuzhan KÜÇÜKOĞLU

Yönetim Kurulu Başkanı

Neslihan DEMİRTAŞ

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Tolga TÜRKASLAN

Kıdemli Sanayi Grup Başkanı

Yahya ERÇETİN

Perakende Başkanı & Holding Genel Sekreteri

Engül Beylerce TABANLI

Mali İşler Başkanı

Erol SARIKAYA

Dijital Dönüşüm & İş Mükemmelliği & Kalıp Başkanı

Musa Kazaz

Mühendislik Direktörü

Erol KIRCI

Ak-Pres Bursa Fabrika Direktörü

Aykut GÖCEKLİ

Ak-Automotive Fabrika Direktörü

Bülent GÖRAL

Ak Teknik Genel Müdürü

Gürkan KOYUNCU

Toksan Genel Müdürü

Saadet Yıldız

Muhasebe ve Finans Kıdemli Müdürü

Kıymet Türe

Ticaret Direktörü

Berna Mışıl

Ar-Ge Kıdemli Müdürü

Göksel Elgün

Satınalma Kıdemli Müdürü

Çağrı Çeşmeci

Ak-Pres Hendek Fabrika Direktörü

TARİHÇE